کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران یکی از انواع کابینت های آشپزخانه موجود در بازار است، کابینت یکی از اجزا ضروری هر آشپزخانه می باشد و انتخاب کابینت آشپزخانه در دکوراسیون آشپزخانه شما تاثیری چشمگیر خواهد گذاشت.اگر به دنبال انتخاب کابینت آشپزخانه شیک و زیبا هستید، بهتون کابینت ممبران را توصیه میکنم، امروزه در بازار انواع سبک و طرح های کابینت های آشپزخانه موجود است و این نشان دهنده اهمیت کابینت در یک آشپزخانه ایرانی می باشد بنابراین شما با انتخاب کابینت ممبران میتوانید فضای آشپزخانه خود را بسیار دلباز تر و زیباتر نشان دهید.
یکی از انواع کابینت های چوبی کلاسیک، کابینت ممبران است بر همین اساس همواره طرفداران مخصوص به خود را دارد، زیبایی کابینت ممبران غیر قابل وصف است، بی شک شما با انتخاب این کابینت می توانید حسن سلیقه خود را به دیگران نشان دهید.این کابینت ویژگی های مطلوب زیادی دارد، این سبک از کابینت ها به دلیل روکش پی وی سی می تواند مقاومت بالایی داشته باشند و این چنین میزان رطوبت بیشتری را می تواند تحمل کند و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

کابینت ممبران

کابینت ممبران

انتخاب کابینت ممبران

امروزه بیشتر افراد به دنبال خاص ترین و شیک ترین انتخابات در منزل خود هستند بنابراین انتخاب کابینت ممبران میتواند یک پیشنهاد ویژه به شما عزیزان باشد و از خرید و سفارش این جنس کابینت هیچ گاه پشیمان نخواهید شد.
جدیدترین مدل کابینت ممبران؟
و اما تنوع کابینت ممبران زیاد است و همواره مدل های جدیدی از این سبک کابینت وارد بازار می شود، کابینت ممبران هم با سبک کلاسیک و هم با سبک مدرن و جدید در بازار موجود است و به دلیل تنوع بالای این کابینت قدرت انتخاب شما بسیار وسیع تر می شود و شما برای آشنایی با جدیدترین مدل کابینت ممبران میتوانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و از عکس های مربوط به این سبک از کابینت آشپزخانه دیدن کنید.
یک آشپزخانه ایرانی باید گرما و جذابیت مخصوصی داشته باشد و اصلی ترین بخش یک آشپزخانه که زیبایی هر آشپز خانه را تعیین میکند کابینت های آن هستند و بکار گرفتن کابینت های جذاب در فضای آشپزخانه باعث یک حس مطلوب در اعضای خانواده خواهد شد و بدین صورت شما در هنگام آشپزی در منزل خود احساس خیلی خوبی خواهید داشت.
ممکن شما فردی خاص پسند باشید یا که به دنبال کابینت مناسب و ویژه برای آشپزخانه منزل خود باشید، شما با سفارش و نصب کابینت ممبران از وجود یک ترکیب رنگ ویژه در محیط آشپزخانه بهره مند خواهید شد، کابینت ممبران میتواند فضای آشپزخانه شما را بسیار مدرن و شیک کند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

معایب کابینت ممبران

کابینت ممبران مانند انواع دیگری از کابینت های آشپزخانه ممکن است دارای معایبی باشد، جنس کابینت های آشپزخانه متفاوت است شما بر حسب سلیقه می توانید از میان تعداد زیادی از طرح ها و سبک ها، کابینت مدنظر خود را گزینش کنید، ممکن است کابینت از جنس فلز و یا چوب سفارش دهید به هر حال هر جنسی از کابینت که سفارش دهید ممکن است دارای معایبی باشد.
برای داشتن انتخابی هوشمندانه شما باید از مزایا و معایب جنس های مختلف کابینت ها مطلع شوید، شما با داشتن آگاهی کامل از معایب و مزایای کابینت های آشپزخانه با دقت بیشتری می توانید کابینت متناسب با آشپزخانه منزل خود را انتخاب کنید و اینگونه در هنگام گزینش طرح آشپزخانه اطمینان خاطر بیشتری خواهید داشت.
و اما در ارتباط با معایب کابینت ممبران باید گفت که جنس این کابینت ها از ام دی اف خام است که روی این مغزی یک لایه به نام پی وی سی قرار گرفته است و تمام آن را پوشانده است و همانطور که میدانید روی کابینت ممبران حکاکی به کار گرفته می شود، خب به خاطر همین حکاکی ها ممکن است پوشش دهی لایه پی وی سی به درستی صورت نگیرد.
اما خب این مشکل قابل حل است و در صورتی که حکاکی های به کارگرفته شده رو کابینت ممبران ظرافت زیادی نداشته باشند و برجسته باشند، اگر بیش از حد ظریف نباشند، این مشکل قابل برطرف شدن هست.
یکی دیگر از مشکلات کابینت ممبران آسیب پذیری آن بعد از مدت زیاد در مقابل نور خورشید بودن، است بنابراین اگر فضای آشپزخانه شما همواره در معرض نور خورشید باشد، منجر به آسیب رساندن به پوشش پی وی سی می شود و چسب آن باز می شود.برای حل این مشکل باید ذکر کنیم که نوع چسب به کار گرفته شده در پوشش پی وی سی اهمیت دارد زیرا اگر جنس چسب به کار گرفته شده مرغوب نباشد بعد از مدت کوتاهی که در معرض نور آفتاب قرار بگیرد باز می شود و خودش را ول میکند و از شکل می افتد.
از دیگر معایب کابینت ممبران میتوان به حساس بودن آن نسبت به اجسام تیز اشاره کرد، در صورت برخورد کابینت ممبران با اجسام تیز ممکن است آسیب جدی بدان وارد شود و هزینه زیادی بابت تعمیر آن باید بپردازید.
اما یکی از مشکلات نصب کابینت ممبران این است که شما ممکن است یک سبک رنگ از این کابینت را سفارش دهید و نصب کنید، بعد از مدتی به دلیل آسیب به کابینت ممکن است بخواهید یک کابینت را تعویض کنید خب حال ممکن است شما نتوانید دقیقا همان رنگ و طرح را مجدد خریداری کنید و این یک مشکل نسبتا بزرگ محسوب می شود.

جدیدترین کابینت ممبران

جدیدترین کابینت ممبران

رنگ بندی کابینت

انتخاب رنگ مناسب کابینت بسیار اهمیت دارد، زیرا رنگ جلوه خاصی به آشپزخانه شما میدهد و به کارگیری ترکیب رنگ نادرست از زیبایی و جذابیت کابینت آشپزخانه شما کم می کند، بر همین اساس آنچه که در انتخاب کابینت امروزه اهمیت دارد انتخابی رنگ درست و منحصر به فرد است.
کابینت ممبران انواع مختلفی دارد و اگر شما انتخاب کابینت با رنگ و طرحی جذاب اهمیت دارد میتوانید این نوع سبک از کابینت را سفارش دهید، طرح های کابینت ممبران هم میتوانند جدید و امروزی باشند و هم میتوانند مانند سبک های قدیمی و کلاسیک باشند و این به سلیقه و حسن انتخاب شما وابسته است تا که برای آشپزخانه خود کدام گزینه را گزینش کنید.
در زمینه رنگ بندی این سبک از کابینت ابتدا باید در نظر داشته باشید که شما کدام سبک از کابینت ممبران را بیشتر میپسندید، اگر سبک کلاسیک میخواهید باید بدانید که تریک رنگ و تنوع رنگی کمتری دارد ولی نوع مدرن این سبک از کابینت ها بسیار جدیدتر و با رنگ های متنوع تری هستند و به هر حال به انتخاب و سلیقه شما بستگی دارد.
در ارتباط با رنگ بندی این سبک از کابینت باید به نکات مهمی توجه کرد اول اینکه شما باید به ابعاد و موقعیت آشپزخانه خود توجه کنید زیرا اگر آشپزخانه شما کوچک باشه، شما با یک انتخاب هوشمندانه و استفاده از رنگ های روشن و سرد می توانید فضای کوچک آشپزخانه را بزرگ تر و دلباز تر از حد معمول نشان دهید و این در حالی است که شما برای آشپزخانه های بزرگتر میتوانید از رنگ های تیره تر استفاده کنید ولی در کنار همه این موارد باید گفت که سلیقه اشخاص مختلف متفاوت است و ممکن است شما به سبکی از کابینت آشپزخانه با رنگ تیره خوشتان بیاید ولی آشپزخانه کوچکی داشته باشید در چنین شرایطی می توانید از کابینت هایی با جنس چوب استفاده کنید که فضای آشپزخانه شما را جلوه چشمگیری ببخشد.
رنگ های منتخب برای این کابینت ممکن است تک رنگ و یا به صورت ترکیبی با سایر رنگ ها بکار گرفته شود باز برای انتخاب رنگ اول ملاک سلیقه افراد است و ما در ادامه به شما عزیزان جهت یک انتخاب هوشمندانه کمک خواهیم کرد، متنوع بودن سبک رنگ های این سبک از کابینت ممکن است باعث سختی و دشواری در انتخاب شود، تنوع رنگ های این سبک از کابینت ها بسیار زیاد و بشدت زیبا هستند، شما میتوانید با مراجعه به سایت های معتبر و با مشاهده از انواع طرح های کابینت های آشپزخانه، بهترین انتخاب را برای آشپزخانه خود داشته باشید.

خرید کابینت ممبران

خرید کابینت ممبران

کابینت قهوه ای

یکی از رنگ های پرکاربرد در کابینت های آشپزخانه، رنگ قهوه ای و یا به عبارتی رنگ چوب است، این سبک رنگ با درجه بندی های مختلف برای آشپزخانه بکار می رود، هرچه قدر که آشپزخانه شما بزرگتر باشد، میتوانید از قهوه ای تیره تر استفاده کنید، استفاده از کابینت با رنگ قهوه ای بی نظیر است و زیبایی خارق العاده ای به آشپزخانه شما می بخشد و همه از این انتخاب شما تعریف خواهند کرد.
همواره سبک رنگ های تیره به رنگ چوب بسیار پرطرفدار است و بدین صورت اشتیاق افراد برای انتخاب این سبک رنگ ها زیاد است، تنوع رنگ های تیره کم نیست می توان به رنگ قهوه ای سوخته و قهوه ای فندقی اشاره کرد که طرفداران زیادی دارند و برای آشپزخانه هایی با متراژ بزرگ بسیار برازنده است و آشپزخانه را به یک فضای شاهانه تبدیل میکند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

کابینت سفید طلایی

رنگ سفید از جمله رنگ های مورد پسند افراد خاص پسند است، سفیدی کابینت آشپزخانه شما، به شما اطمینان خاطر می دهد که کابینت شما تمیز و درخشان است، رنگ سفید جلوه خاصی دارد و به همین خاطر استفاده از کابینت سفید از جمله انتخاب های ویژه و پرطرفدار است.
رنگ کابینت های آشپزخانه را میتوانید به صورت ترکیبی به کار ببرید، ترکیب برخی از رنگ ها در شیک شدن کابینت آشپزخانه تاثیرگذار است ولی با این حال طراحان در بکارگیری ترکیب رنگ ها باید دقت کنند، چرا که هر ترکیب رنگی را نمی توان با هم به کار برد.
یکی از سبک های کابینت های پرطرفدار، ترکیب رنگ سفید طلایی است که به خاطر سفید بودن کابینت جلوه زیبا و دلربا دارد و به خاطر طلایی بودن قسمت هایی از کابینت این جلوه دوبرابر خواهد شد.
رنگ طلایی در ترکیب کابینت سفید ممبران می توانیم به صورت حاشیه به کار برد و یا اینکه رنگ طلایی را میتوان در دستگیره ها استفاده کرد.
زیباست، کابینت سفید طلایی ممبران زیبایی خاصی دارد و ممکن است مورد پسند شما قرار گیرد، عکس های زیادی از رنگ های مختلف این سبک در سایت های معتبر مربوط به کابینت آشپزخانه موجود است.

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران سفید طلایی

کابینت ممبران یا هایگلاس

در موارد مختلفی شاید برایتان سوال پیش بیاید که کابینت ممبران یا هایگلاس؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که هر کابینت با هر سبک و مدل ممکن است معایب و مزایایی داشته باشند و هر کدام طرفداران خاص خود را خواهند داشت.
لازم به ذکر است که از کابینت های ممبران در سبک های مختلفی استفاده می شود مانند کلاسیک و مدرن ولی این در حالی است که کابینت های گلاس برای سبک مدرن و جدید مناسب است، دو کابینت ممبران و های گلاس را از لحاظ مختلفی می توان مقایسه نمود، اگر بخواهیم می توانیم از لحاظ قیمت مقایسه کنیم و باید گفت که قیمت کابینت ممبران بالاتر از کابینت هایگلاس است.
هردو، هم کابینت ممبران و هم کابینت هایگلاس آسیب پذیر هستند مخصوصا در مقابل اجسام تیز و در مورد لکه پذیر نیز میتوان گفت که کابینت هایگلاس لکه پذیری بیشتری دارد و ممکن است زودتر دچار لک شود.
یکی از نکات مثبتی که کابینت هایگلاس دارد این است که در هنگام بروز مشکل در این نوع کابینت میتوان آن را تعویض کرد و از همان رنگ کابینت جایگزین کرد ولی در ارتباط با این کابینت شاید کمی دشوار باشد.اما با این حال کیفیت آن بسیار زیاد است و تنوع بالایی دارد به همین خاطر امروزه در آشپزخانه شاهد یک انتخاب خاص ویژه هستیم، به کار بردن این سبک از کابینت جلوه فوق العاده ای به آشپزخانه شما خواهد داد.
برای خرید و نصب کابینت فاکتور های زیادی را باید مدنظر شد، ابتدا از خود آشپزخانه شروع میکنیم، شما باید با توجه به ابعاد آشپزخانه خود کابینت انتخاب کنید، همچنین رنگ و سبک کابینت هم تا حدودی به نوع آشپزخانه شما بستگی دارد و شما با یک انتخاب هوشمندانه میتوانید فضای آشپزخانه را به طور کلی تغییر دهید.

رنگبندی کابینت ممبران

رنگبندی کابینت ممبران

قیمت درب کابینت ممبران

قیمت درب کابینت را فاکتور های مختلفی می توانند تعیین کنند. اول اینکه قیمت کابینت به متراژ و ابعاد آشپزخانه شما بستگی دارد، هرچه که آشپزخانه بزرگ تر باشد ممکن است قیمت بیشتر باشد.قیمت کابینت ممبران بر اساس انتخاب شما و نوع کابینت انتخاب شده تعیین می شود، بستگی دارد که شما چه نوع از کابینت را انتخاب میکنیم و از چه نوع رنگ و طرحی انتخاب میکنید این فاکتور ها در تعیین قیمت کابینت آشپزخانه تاثیرگذار هستند.

برای مشاهده نمونه کار های تیم کابینت لند می توانید به صفحه اینستاگرام دکولند به آدرس cabinet.land یا به صفحه نمونه کار کابینت  مراجعه کنید.