طراحی کابینت آشپزخانه

همواره در ارتباط با دکوراسیون آشپزخانه طراحی کابینت و نوع سبک کابینت آشپزخانه مطرح می شود، اگر به دنبال ایجاد تغییر در فضای آشپزخانه خود هستید میتوانید تنها با تغییر و تعویض کابینت های آشپزخانه خود، فضای داخلی آشپزخانه را به طور کلی تغییر دهید و با سبک مدرن و جدید امروز نزدیک تر کنید.آشپزخانه، قلب هر خانه است، زیبایی و مدرن بودن آشپزخانه روی سایر قسمت های یک خانه تاثیر چشمگیری می گذارد، اگر آشپزخانه شما دکوراسیون مطلوب و جذابی داشته باشد آنگاه نظر همه را به خود جلب خواهد کرد، تمامی اعضای خانواده در طول روز مدت زمانی را در آشپزخانه خواهند گذراند و بنابراین اهمیت فضا و دکوراسیون آن بسیار پر اهمیت است.
در ارتباط با طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما، یکی از موضوعاتی که همواره باید بدان توجه شود، کابینت آشپزخانه است، شما می توانید بر حسب سلیقه و متناسب با علایق خود و چیدمان منزل، رنگ و سبک خاصی را مد نظر داشته باشید و امروزه با وجود طرح های بسیار زیبا و مدرن مربوط به کابینت آشپزخانه شما میتوانید به راحتی زیبا ترین طرح ها و یا رنگ ها را برای کابینت خود گزینش کنید.

کابينت آشپزخانه

کابينت آشپزخانه

انواع طرح های موجود برای کابینت ها

همانطور که اشاره شد، آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های هر خانه محسوب می شود بنابراین زیبایی و مدرن بودن آن تاثیر زیادی بر روی سایر بخش های خانه خواهد گذاشت، برهمین اساس امروزه انواع مختلفی از سبک های مربوط به کابینت در بازار موجود است و شما می توانید بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.
کابینت های آشپزخانه ممکن است از لحاظ مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشند، ممکن است جنس چوب یا به عبارتی جنس کابینت ها با یکدیگر متفاوت باشد، بعضی از کابینت هایی که امروزه از آنها در دکوراسیون آشپزخانه بسیار استفاده می شود، بدون دستگیره هستند و تمایز بین کابینت ها تنها با یک خط که بین کابینت ها است مشخص می شود، این طرح امروز طرفداران مخصوص به خود را دارد.
مدل کابینت های گلاس یکی از طرح های پرطرفدار بشمار می آید که افراد زیادی خواهان سفارش این نوع از کابینت ها هستند، روکش سطح این کابینت ها بسیار براق است و زیبایی سطح آن را دو چندان می کند، طرح ها و رنگ های مدل کابینت های گلاس بسیار متنوع هستند.
در ارتباط با مدل کابینت های گلاس می توان گفت که این سبک تنوع دستگیره های زیادی دارد و این مدل به دلیل براق بودن فضای آشپزخانه شما را دل بازتر و بزرگتر نشان می دهد و از این نظر قابلیت های بسیار زیادی دارد.کابینت ام دی اف که بیشتر افراد با آن آشنا هستند و همواره این نوع سبک کابینت مورد توجه قرار می گیرد و هیچ وقت قدیمی و سنتی نخواهد شد، و نمی توان از تاثیر انتخاب این سبک از کابینت در فضای آشپزخانه صرف نظر کرد و شما با انتخاب این مدل کابینت هیچگاه پشیمان نخواهید شد.

طراحی آشپزخانه کوچک و یا بزرگ

شما در ابتدا مکان و ابعاد آشپزخانه خود را در نظر بگیرید، حتما به شما پیشنهاد میکنم چند عکس از نمای آشپزخانه بگیرید و سپس با مقایسه با انواع آشپزخانه های موجود در فضای مجازی، سبک کابینت مناسب برای آشپزخانه خود را گزینش کنید.
در ابتدا سلیقه خود را در نظر داشته باشید و ببینید که از چه طرح کابینت خوشتان میاد و سپس این را در نظر داشته باشید که آشپزخانه شما ابعاد کوچک و یا بزرگی دارد، در نظر داشتن تمامی فاکتور ها به شما در انتخابی صحیح کمک شایانی خواهد کرد.
اگر آشپزخانه شما کوچک است از انواعی کابینت مناسب با آشپزخانه کوچک استفاده کنید، با انتخابی هوشمندانه می توانید فضای کوچک آشپزخانه خود را نسبت به آن چیزی که واقعی است بسیار بزرگتر و دلباز تر نشان خواهد داد.
حست سلیقه و انتخابی هوشمندانه در گزینش کابینت بسیار اهمیت دارد،چنانکه ممکن است آشپزخانه کوچک شما با یک انتخاب هوشمندانه بسیار بزرگتر از ابعاد اصلی و واقعی اش به نظر بیاید.
رنگ کابینت و مدل کابینت نیز باید متناسب با ابعاد آشپزخانه شما تعیین شود، انتخاب رنگ های سرو و کم رنگ بسیار کاربردی است و تاثیری بسیار مهم و کلیدی در دکوراسیون آشپزخانه شما خواهد گذاشت.

طراحی کابینت آشپزخانه

طراحی آشپزخانه

جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه ایرانی

همواره کشور ایران در نوع تغذیه و پخت و پز از سایر کشور ها برتری دارد و بر همین اساس ایرانیان برایشان داشتن یک آشپزخانه زیبا و مدرن مهم است و امروزه جدیدترین کابینت های ایرانی موجود در بازار را می توانید مشاهده کنید و شاید انتخاب برایتان کمی دشوار باشد ولی شما با کسب آگاهی و مراجعه به سایت های معتبر مربوط به ساخت کابینت، می توانید بهترین و هوشمندانه ترین کابینت ها را انتخاب کنید.
انتخاب کابینت مدرن یکی از مسائل پر اهمیت است و شما امروزه قدرت انتخاب وسیعی تری دارید و نمونه های زیادی از کابینت های آشپزخانه مدرن در بازار موجود است.
برای انتخاب کابینت مدرن می توانید از انواع مدل های کابینت های گلاس، ملامینه و یا های گلاس فرامید گزینش کنید، سبک و مدل های جدید کابینت های آشپزخانه بسیار جذاب و دلربا هستند و هرکدام زیبایی های مخصوص و ویژه ای دارند و شما بسته به سلیقه خود و سایر دکوراسیون منزل خود میتوانید این کابینت های مدرن را برای آشپزخانه منزل خود انتخاب بفرمایید.
اگر به دنبال انتخاب مدل کابینت ایرانی جدید هستید باید سری به سایت های معتبر بزنید و از جدیدترین مدل های آشپزخانه جدید ایرانی مطلع شوید، نمونه کابینت هایگلاس از جمله جدیدترین نمونه های کابینت های موجود در بازار است که شما با انتخاب این سبک از کابینت هیچگاه پشیمان نخواهید شد، و هر کسی با دیدن آشپزخانه شما با کابینت هایگلاس از حسن سلیقه شما تعریف خواهد کرد و همواره سر زبان خواهد بود.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

مدل کابینت سفید

از زیبایی انتخاب آشپزخانه سفید هرچه قدر که بگویم باز کم است، با انتخاب صحیح و عاقلانه کابینت سفید جلوه و نمای زیبای این کابینت ها تاثیری شگرف بر لاکچری بودن آشپزخانه شما خواهد داشت.
مدل آشپزخانه سفید را به صورت ترکیبی در کنار رنگ های طلایی و مشکی نیز می توان استفاده نمود برای مثال یکی از طرح های جدید موجود در بازار برای کابینت ، کابینت های سفید همراه با دستگیره های طلایی است که رنگ طلایی برروی سفید زیبایی چشمگیری دارد و توجه همگان را به خود جلب خواهد کرد.
آشپزخانه سفید طرفداران مخصوص به خود را دارد، خیلی از افراد از به کار گرفتن رنگ سفید در دکوراسیون منزل لذت می برند و استفاده از رنگ سفید در فضای آشپزخانه حس خرسندی و نشاط را برای اعضای خانواده به ارمغان خواهد آورد و این در حالی است که بعضی از افراد از رنگ سفید لذت نمی برند و سلیقه آنان نیست، باید توجه داشت که در انتخاب سبک کابینت اولین فاکتور حسن سلیقه مشتری است.

مدل کابینت آشپزخانه سفید

مدل کابینت سفید آشپزخانه

در هنگام انتخاب سبک و مدل کابینت باید به نکاتی باید توجه کرد؟

• در فضای آشپزخانه از مهم ترین قسمت های قابل توجه باید به کابینت و طراحی آنها توجه کرد، طراحی کابینت  آشپزخانه همواره یکی از مهم ترین مسائل مورد علاقه خانم ها می باشد و داشتن کابینت های زیبا و مدرن بسیار پر اهمیت است.
• هنگام انتخاب طرح کابینت از میان انواع مختلفی از مدل ها و سبک ها باید به یک سری موارد توجه کنید و بدانید که انتخاب هر طرح و سبک برروی فضای آشپزخانه شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت، چه بسا آشپزخانه هایی که کوچک هستند اما با انتخاب سبک کابینت مناسب فضای آشپزخانه را می توانند بسیار بزرگتر و دلبازتر نشان دهند به گونه ای که شما تنها با انتخاب درست سبک و مدل کابینت خود می توانید فضای کلی آشپزخانه خود را تغییر دهید.
• در انتخاب کابینت اصول انتخاب رنگ کابینت نیز بسیار اهمیت دارد، انتخاب رنگ در مورد هر وسیله و هر دکوراسیونی بیان کننده تغییر بسیار چشمگیری در فضای مورد نظر شما میشود.
• در هنگام انتخاب رنگ کابینت در مرحله اول سلیقه شما اهمیت دارد و بر حسب سلیقه باید انتخاب کنید ولی به طور کلی در فضای آشپزخانه از رنگ های گرم، کمتر استفاده می کنند و تا جایی که امکان دارد از رنگ های کمرنگ، خنک و سرد استفاده می کنند، انتخاب این رنگ ها و استفاده آن ها در طرح کابینت ها باعث افزایش آرامش و حس مطلوب در فضای آشپزخانه می شود.
• اگر از سبک رنگ گرم خوشتان می آید و می خواهید از رنگ گرم استفاده کنید، به شما پیشنهاد می کنم تا که از کابینت با جنس چوبی و یا ام دی اف استفاده کنید و اینگونه نیازی به استفاده از رنگ های سرد نیست و در صورت علاقه شما می توانید حتی از ترکیب رنگ ها استفاده کنید ولی انتخاب رنگ های مورد نظر بسیار اهمیت دارد و نمیتواند از اهمیت این موضوع چشم پوشی کنید و یا ساده از کنار آن رد شوید.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

طرح کابینت باید متناسب با آشپزخانه شما باشد

طراحی کابینت باید متناسب با آشپزخانه منزل شما باشد، با در نظر گرفتن موقعیت و فضای آشپزخانه انتخاب کابینت باید صورت گیرد، فاکتورهای قابل توجه ای دارد و با رعایت تمامی اصول و طراحی کابینت مناسب برای آشپزخانه می توان فضای آشپزخانه را دگرگون کرد.
اگر به دنبال ایجاد تغییر در فضای آشپزخانه خود هستید، میتوانید تنها با تعویض کابینت های آشپزخانه، به طور کلی فضای آشپزخانه خود را دگرگون کنید و به یک فضای مطلوب و آرامش بخش تبدیل کنید.
انتخاب رنگ و طرح کابینت میتواند بر روی روحیه شما تاثیر بسیاری بگذارد، با دقت در انتخاب طرح کابینت خود تحول عظیمی را می توانید ایجاد کنید، شاید امروزه با وجود تنوع زیاد در سبک و انواع کابینت های آشپزخانه انتخاب طرح و مدل برایتان دشوار باشد.
برای انتخاب طرح می توانید با استفاده از فضای مجازی و مراجعه به سایت های معتبر و آشنایی با انواع طرح های کابینت ها، انتخاب مناسب تر و مطلوب تری داشته باشید.
اگر آشپزخانه شما بزرگ است باید به دنبال نوعی از کابینت باشید تا برای آشپزخانه شما مناسب تر باشد، اگر آشپزخانه شما کوچک است می توانید با انتخابی هوشمنده فضای آشپزخانه خود را دلربا تر و جذاب تر نشان دهید، همه اینها بسته به طرح کابینت شما دارد، قبل از انتخاب طرح مربوط به آشپزخانه خود میتوانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و با مقایسه آشپزخانه خود با آشپزخانه های موجود در عکس های سایت ها، انتخاب صحیح و هوشمندانه ای داشته باشید.
حتما نیاز نیست که آشپزخانه بزرگی داشته باشید، شما با داشتن آشپزخانه کوچک و با انتخاب هوشمندانه می توانید فضا را بزرگتر نشان دهید و از آن مهم تر اگر در انتخاب رنگ نیز دقت کنید در همان آشپزخانه کوچک احساس بسیار مطلوب و خوبی خواهید داشت.

هزینه کابینت آشپزخانه

هزینه کابینت آشپزخانه

قیمت و هزینه کابینت آشپرخانه

• در هنگام خرید و انتخاب هر وسیله ای بعد از کیفیت موضوع قیمت آن مطرح میشود و قیمت یکی از مسائل مهم و قابل توجه در انتخاب وسایل و خرید آنها محسوب می شود.
• اگر برای انتخاب کابینت هیچ دغدغه مالی ندارید و برایتان زمینه پول و هزینه اهمیت ندارد بهتون پیشنهاد میکنم کابینت های خود را از جنس چوب و یا ام دی اف انتخاب کنید، انتخاب و خرید کابینت های چوبی مزایای زیادی دارد.
• استفاده از کابینت های چوبی در آشپزخانه فضای آشپزخانه شما را بی نهایت دلباز و شیک می تواند، کابینت اگر چوبی باشد دوام و پایداری بیشتری خواهد داشت و مدت زمان طولانی تری میتوانید از این کابینت ها استفاده کنید و برایتان ماندگاری بیشتری دارد.
• کابینت های ام دی اف می توانند گزینه خوبی برای شما باشند اما یک اشکال بزرگ کابینت های ام دی اف این است که در صورت بروز خرابی و مشکل امکان تعمیر و استفاده مجدد از آن ممکن نیست، بنابراین اگر در خرید و انتخاب کابینت محدودیت مالی ندارید میتوانید کابینت های ام دی اف را گزینش کنید.
• قیمت کابینت با توجه به جنس و مدل کابینت تعیین میشود، و بسته به جنس کابینت، قیمت کابینت نیز متفاوت خواهد بود و برای کسب اطلاعات در مورد قیمت کابینت مدرن میتوانید به سایت های معتبر رجوع کنید و از آخرین تغییرات در قیمت کابینت ها مطلع شوید.

برای مشاهده نمونه کار های تیم کابینت لند می توانید به صفحه اینستاگرام دکولند به آدرس cabinet.land یا به صفحه نمونه کار کابینت  مراجعه کنید.